HP Kompatibilis a 10GBASE-DWDM ZR SFP+ adó,10G 80KM C-BAND 1563.86 nm~1528.77 nm SFP+ optikai modul
  • Friss

HP Kompatibilis a 10GBASE-DWDM ZR SFP+ adó,10G 80KM C-BAND 1563.86 nm~1528.77 nm SFP+ optikai modul

HUF 147296.00
HUF 155047.50

Árukból
A raktárban

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


10 G 80 KM C-BAND 1563.86 nm~1528.77 nm DWDM SFP+ optikai Adó-vevő is kompatibilis HP berendezések
TERMÉK JELLEMZŐK
Duplex LC csatlakozó
Megfelel az SFP+ MSA
Megfelel a 802.3 ae 10 GBASE-ZR
Kompatibilis hogy SFP+ SFF-8431 pedig SFF-8432.
Hot-pluggable SFP lábnyom
Beépített digitális diagnosztikai funkciók
Maximális Link Hossza 80 km
Egyetlen tápegység 3.3 V
Ro HS6 Kompatibilis
1. osztályú lézer termék megfelel az EN 60825-1
Esetben hőmérséklet tartomány : -5 70 celsius fok
Teljesítmény disszipáció
ALKALMAZÁSOK
A 10 GBASE-ZR/ZW
80 km-10 G Fiber Channel
10 G Ethernet-a FEC
LEÍRÁS
A DWDM 10 G SFP 80 KM adó tartalmazza az APD dióda valamint a hőmérséklet stabilizált
DFB-EML adó. Digitális diagnosztikai funkciók érhetők egy I2 C.Ez a modul célja
egyetlen mód, optikai, valamint működik, a névleges hullámhosszon 100 GHz ITU Rács, C Zenekar DWDM
Megjegyzés : Kérjük, ossza meg velünk tudom, melyik csatorna( CH 17~6 1 vagy 1563.86 nm~1528.77 nm) kell megrendeléskor.
A Gyár
Minősítések
Csomagolás
A jeltovábbító,hogy fehér doboz sigle termék antistaic doboz 10~20db
Tippek kérjük, figyelmesen olvassa el
SZÁLLÍTÁS
1. Mi az árut, hogy minden országban világszerte.
1.1 biztosítunk ingyenes szállítás az Epacket, hogy az Egyesült Államok,csomagok kevesebb, mint 2000gram,szállítási idő körülbelül 7-20days.ha az érték a csomag több mint lesz felszámított adót.
1.2 A China Post Regisztrált légipostai is ingyenes szállítás,csomag kevesebb, mint 2000gram, Ezt a szállítási módon lehet megvalósítani, hogy a fő ország a világon,általában a szállítási idő 16~35days,kivéve Braizil,akkor 60~90days.
1.3 A nemzetközi Express például DHL, EMS, a Fed Ex, UPS,TNT, nem kötelező az ön kérésére a költség lesz a vásárló számlájára.Igyekszünk megtalálni a legjobb szállítás módja szerint más helyre menteni szállítás. Szállítási költségek kiszámítása által meghatározott, a csomag súlya, mérete.
2. Minden vámok, adók vagy a felelősség a vevőt.
3. Annak érdekében, hogy a tételeket, simán, kérjük, erősítse meg a rendeltetési cím, telefonszám után a fizetést. Köszönöm!
4. Ha egy hajózási kérése van, kérjük, bátran forduljon hozzánk, mi pedig örömmel elhelyezni.
5. A Braizil ügyfeleinket kérjük,tartalmazzák az áfá-t számot a megrendelés információk Megrendeléseket lehet halasztani, ha nem tudjuk, hogy az ÁFA-szám.
5. Ömlesztett Vevő, akkor kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál!
GARANCIA
Megígérjük, hogy a meghirdetett optikai adó teljesen új, új alkatrészeket, de teljesen soha ne használjon régi, felújított anyagok. Mind az optikai adó keresztül funkcionális vizsgálat, valamint az öregedés vizsgálat. Biztosítunk, 3 év garancia minden az optikai adó a szállítás időpontja.
Vissza & Visszatérítés
Ha nem elégedett a termék(ek) vásárolta meg,mi visszatérítjük, amikor az elemek küldte vissza.Adunk teljes visszatérítést, ha az elemek vissza az eredeti állapot.
Mi a KÍNÁLAT
Mi a kínálat mindenféle kompatibilis optikai adó-vevő modul, beleértve SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, KÉTIRÁNYÚ,CWDM,DWDM, valamint egyéb speciális adó-vevő modulok. A termék kompatibilis a Cisco, Ciena, H3 C, HP, Extrém, Öntöde, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, a Nortel, Boróka, Ruijie, Zyxel, Huawei,stb .

Kompatibilis:
HP
Modell Száma:
SFP-10G-ZR-DWDM-HP
Márka Név:
Opmedia