Legkelendőbb!Egyenértékű H3C 10G 850nm 300m XFP adó,a 10GBASE-SR XFP optikai modul,DDM funkció,kettős LC csatlakozók
  • Friss

Legkelendőbb!Egyenértékű H3C 10G 850nm 300m XFP adó,a 10GBASE-SR XFP optikai modul,DDM funkció,kettős LC csatlakozók

HUF 17428.00
HUF 18346.50

Árukból
A raktárban

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


A 10 GBASE-SR,850nm 300m XFP készülék Kompatibilis H3 C berendezések
Termék Jellemzők
* Támogatja az IEEE 802.3 ae 10 GBASE-SR a 10.3125 Gbit/s
* Támogatja az IEEE 802.3 ae 10 GBASE-SW a 9.953 Gbit/s
* Megfelel az SFP MSA, valamint SFF-8472 a duplex LC töltőcsonk
* Kompatibilis Ro HS
* Függőleges Üreg Felületén Kibocsátó Lézer a 850nm(VCSEL)
* Átlagos Kimeneti Teljesítmény : -3.5~5.3 km
* Vevő Érzékenysége : -13d Bm
* Átviteli távolság akár 300m a OM3 PPA; 82m a OM2 PPA; 33m a OM1 PPA
* Alacsony fogyasztás 1,5 W(typ.)
* Beépített Digitális Diagnosztikai Funkció
Alkalmazások
* A 10 GBASE-SR/SW 10 G Ethernet
* 1200-Mx-SN-én 10 G Fiber Channel
* Egyéb optikai linkek
A Gyár
Minősítések
CSOMAGOLÁS
A jeltovábbító,hogy fehér doboz sigle termék antistaic doboz 10~20db
Tippek kérjük, figyelmesen olvassa el
SZÁLLÍTÁS
1. Mi az árut, hogy minden országban világszerte.
1.1 biztosítunk ingyenes szállítás az Epacket, hogy az Egyesült Államok,csomagok kevesebb, mint 2000gram,szállítási idő körülbelül 7-20days.ha az érték a csomag több mint lesz felszámított adót.
1.2 A China Post Regisztrált légipostai is ingyenes szállítás,csomag kevesebb, mint 2000gram, Ezt a szállítási módon lehet megvalósítani, hogy a fő ország a világon,általában a szállítási idő 16~35days,kivéve Braizil,akkor 60~90days.
1.3 A nemzetközi Express például DHL, EMS, a Fed Ex, UPS,TNT, nem kötelező az ön kérésére a költség lesz a vásárló számlájára.Igyekszünk megtalálni a legjobb szállítás módja szerint más helyre menteni szállítás. Szállítási költségek kiszámítása által meghatározott, a csomag súlya, mérete.
2. Minden vámok, adók vagy a felelősség a vevőt.
3. Annak érdekében, hogy a tételeket, simán, kérjük, erősítse meg a rendeltetési cím, telefonszám után a fizetést. Köszönöm!
4. Ha egy hajózási kérése van, kérjük, bátran forduljon hozzánk, mi pedig örömmel elhelyezni.
5. A Braizil ügyfeleinket kérjük,tartalmazzák az áfá-t számot a megrendelés információk Megrendeléseket lehet halasztani, ha nem tudjuk, hogy az ÁFA-szám.
5. Ömlesztett Vevő, akkor kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál!
GARANCIA
Megígérjük, hogy a meghirdetett optikai adó teljesen új, új alkatrészeket, de teljesen soha ne használjon régi, felújított anyagok. Mind az optikai adó keresztül funkcionális vizsgálat, valamint az öregedés vizsgálat. Biztosítunk, 3 év garancia minden az optikai adó a szállítás időpontja.
Vissza & Visszatérítés
Ha nem elégedett a termék(ek) vásárolta meg,mi visszatérítjük, amikor az elemek küldte vissza.Adunk teljes visszatérítést, ha az elemek vissza az eredeti állapot.
Mi a KÍNÁLAT
Mi a kínálat mindenféle kompatibilis optikai adó-vevő modul, beleértve SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, KÉTIRÁNYÚ,CWDM,DWDM, valamint egyéb speciális adó-vevő modulok. A termék kompatibilis a Cisco, Ciena, H3 C, HP, Extrém, Öntöde, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, a Nortel, Boróka, Ruijie, Zyxel, Huawei,stb.

Modell Száma:
XFP-10G-SR-H3
Kompatibilis:
h3c
Márka Név:
Opmedia